Wanna wolnostojaca

Jeśli właśnie zacząłeś urządzać swój dom to zastanów się szczegółowo nad tym jaka ma być Twoja łazienka. Może zamiast kabiny prysznicowej czy deszczownicy kupisz piękną wannę wolnostojącą?

Wanny wolnostojące stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli domów oraz apartamentów, w których są ogromne łazienki. Niestety marzenie o salonie kąpielowym notorycznie nie może pozostać spełnione z tak prozaicznego powodu, jak brak miejsca. Jednakże, jeśli masz należyte pomieszczenie, to możesz sobie poszaleć oraz wybrać piękną wannę, której uzupełnieniem będą dobrane baterie wolnostojace czy dekoracyjne nóżki.

Dzisiaj szczególną popularnością ciszą się wanny w stylu retro, które w połączeniu ze stylizowanymi meblami łazienkowymi, słusznie dobranymi kafelkami oraz dodatkami, tworzą małe, domowe centa urody. Jeżeli nie przepadasz za łazienką w pałacowym stylu możesz wybrać wanny nieco bardziej nowoczesne. Masz do wyboru wanny akrylowe, marmurowe czy też drewniane, we wszystkich barwach tęczy. Masz prawo wybierać z modeli o przeróżnych kształtach oraz wielkościach, a jeśli fantazjuje Ci się domowe SPA to rekomendujemy zakup wolnostojącej wanny z hydromasażem.

Nie jesteś pewien czy warto inwestować w taką wannę? W takim razie powinieneś wiedzieć, że kąpiele wpływają gruntownie na organizm człowieka. Ciepła kąpiel z dodatkiem wyciągów ziołowych, olejków czy soli do kąpieli, poprawia wygląd skóry, relaksuje, rozluźnia mięśnie, a przede wszystkim gruntownie wpływa na nastrój. Kąpiel z dodatkiem olejku lawendowego to idealny pomysł dla osób mających komplikacje z zasypianiem. Jeżeli tylko masz pomieszczenie, w którym można zainstalować tego rodzaju wannę nie powinieneś się wahać.

Dodaj komentarz