Kamerowanie kanałów

Pewne jest, że każdy z nas napotkał już nieraz z kłopotami ściśle powiązanymi z schematami sieci kanałowych przeróżnego typu. Usterki samoistniejące, wady konstrukcyjne, przeglądy okresowe, obszary budów , które wymagają stworzenia i inspekcji sieci kanalizacyjnej zgodnie z prawem budowlanym. Żeby sprostać potrzebom obecnego bazaru usług, Wymagana jest elastyczność, solidność i zaplecze sprzętowo technologiczne, które sprosta oczekiwaniom zleceniodawcom.

Marka Gorkan pełni usługi w bardzo wąskim zakresie jakim jest serwisowanie sieci kanałów. Nasza oferta być może skierowana dla firm z zakresu budowlanki, przedsiębiorstw, zakładów, które zajmują się produkcją, urzędów miast i gmin, spółdzielni mieszkaniowych, centrów handlowych, zarządówulic, domów wielodzietnych i bardzo wielu innych na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi monitorowania TV sieci kanałowych przy korzystaniu z profesjonalnego wyposażeniu. wykrycie i precyzyjną lokalizację nie działającego w 100% rurociągu oraz miejsca przerostu korzeni. Oferujemy oczyszczenia metodą ciśnieniową przeróżnego typu zainstalowania WUKO : sanitarnych, deszczowych, czy technologoicznych, do średnicy 400mm.

Nasza firma, zajmuje się również wycinaniem korzeni metodami hydrodynamicznymi, przy wykorzystaniu wyrębiarek rotacyjnych, przez co może pozwolić ekstra zaoszczędzić Państwu dużą ilość czasu i fundusze.

Głównie cechuje nas, to, że działamy prawidłowo z wszystkimi normami prawa budowlanego.

W momencie wykonywania rewiru ważne jest wyselekcjonowanie typu kamery i natężenia światła do średnicy. Inspekcję TV – Gorkan tylko wykonujemy które z kolei jest zgodne z PN-EN 13508-2 Stan zewnętrznych systemów kanalizacyjnych, System kodowania inspekcji wizualnej zostaje stosowany zgodnie z PN-EN 752-2; 2000

Systemy kanalizacyjne – w momencie zakończenia procesu budowy, a także podczas ich późniejszego poprawności działania niestety nie odbędzie się bez przeprowadzanych badań i ewentualnej oceny systemu kanalików (np. próby szczelności, kontroli CCTV inaczej nazywając monitoring TV uwzględniający spadki). Zgodnie z PN-EN 1610; 2002

Znajdą u nas Państwo zarówno sprzedanie kamerek cyfrowych dokanałowych i kamer potrzebnych do inspekcji telewizyjnych. W naszej realizacji zadać firma Gorkan szczegółowo dba o profesjonalizm i bardzo wysoki standard świadczonych usług. Profesjonalny sprzęt , którym się posługujemy każdego dnia pozwala dokładnie i w jak najmniejszym odstępie czasowym wykonać powierzone nam zlecenie. Bardzo wysoka jakość i konkurecyjnie ceny są gwarancją, że podczas wyboru usługi firmy GORKAN będziecie Państwo pewni, że zadania naszej firmie – GORKAN powierzyć zostaną zrealizowane w najlepszy sposób.

Dodaj komentarz