Zasiłek Kindergeld

Naszą firmę tworzy zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Do tego świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się również pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze urząd, DE-TAX zapewni by nasz nabywca który skorzysta z naszych usług będzie kontent z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co pozwala naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Tak aby móc przeprowadzić rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą winien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w toku całego roku jak również od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro gwarantuje bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu i również przygotuje potrzebne dokumenty, by cały bieg przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi aczkolwiek od 4 do 6 miesięcy.

Za to o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy wstecz od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku również przygotuje potrzebne dokumenty i również wniosek oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak by angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Dodaj komentarz