Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Jugaz to przedsiębiorstwo posiadające długotrwałe doświadczenie w zakresie naprawy, wymiany i modernizacji układów wydechowych do aut osobowych i dostawczych. Są to między innymi czynności takie jak: naprawa i wymiana katalizatora, montaż ozdobnej końcówki czy profesjonalne usługi spawalnicze.

Oferuje również usługi z dziedziny elektromechaniki, serwisu układów hamulcowych, naprawy rozrządu, amortyzatorów czy klimatyzacja samochodowa. Najczęściej w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym rośnie zapotrzebowanie wśród Klientów na wymianę opon z letnich na zimowe i z zimowych na letnie. Nasz warsztat z myślą o klientach daje taką możliwość. Przy okazji sprawdzimy stan podwozia/hamulców w Państwa autach – całkowicie nieodpłatnie!

Napraw są wykonywane z najwyższą precyzją, montujemy podzespoły posiadające certyfikaty jakości takich firm jak Bosal, Ferroz czy Fischer Automotive i dobrane do konkretnych modeli samochodów. Mają więc Państwo 100% pewności, że części instalowane w naszym warsztacie napewno pasują do Państwa samochodu, a nie dorabiane po cichu.

stale podnosimy nasze kwalifikacje mając na uwadze przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów.

Naprawy Państwa aut oferujemy w możliwie najniższych cenach na rynku warsztatów samochodowych,przy jednocześnym zachowaniu wysokich standardów.

Serdecznie zapraszamy.

Chyba najlepszy mechanik samochodowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-18.00 (pn-pt), a w soboty od godziny 8 do 14.00.

Kontakt:

Ulica Łukowska 22 (praga południe) Warszawa

Telefon (22) 870 38 26 lub kom. 690 155 022.

Dodaj komentarz