Uroczystość pogrzebowa

Kiedy odchodzi z naszego życia osoba bliska,następuje w u nasczasżalu. Próbujemy myślećw ten czas o tym, jak w prawidłowy sposób pochować ciało zmarłego.Jest związane to nie tylko z obciążeniamifinansowymi.Przewóz ciała, ceremonia kościelna,forma pochówku.Całość wymaga wiele czasu i zaangażowania.Wielu z nas nie ma na to po prostu siły.

Nie mają Państwo czasu i ochoty na to,abykażdą z formalnościzwiązanych z pogrzebaniemzrealizować w innym miejscu?Męczy Państwa natłok spraw,którymi, trzeba się w tym okresie zająć?Czy wiecie Państwo, ze jeden telefon jest w stanie wszystko zmienić?

Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” od (2002 roku|12 lat|od ponad 10 lat|przez dekadę)pełnicałościowe usługi pogrzebowe.Wieloletnie doświadczenie w tejżebranży sprawiło,że obsługę i jakość świadczonych usług w naszej firmie realizujemy na najwyższym poziomie.

Posiadamyszerokiemożności w zakresie jakim jest transportciała nieboszczyka w kraju, zarówno i w systemie między narodami.Wszelkieścisłości związane z pochowaniem zmarłego i sprawami związanymi w kościele, warto podkreślić, ze również należą do naszej obsługi klienta. Możemy zaoferowaćbardzo obszernąskalęurn i trumienek , które z kolei są zróżnicowane pod kątem materiału, wyglądu,ceny,wszystko będzie zgodne z życzeniem naszego klienta.Posiadamy własną chłodnię,dzięki czemu mają Państwo gwarancję,że ciało będzie w godny sposób przechowane. Posiadamy własny dom pogrzebowy i kaplicę,co pozwala na 24 godzinne czuwanie i modlitwę przy osobie zmarłej.Na życzeniajesteśmy w stanie zapewnić Waswieńce, palmy ,które możemy dostarczyć pod wskazany adres.W ofercie znajdziemy usługi grabarskie w przypadku pochowku klasycznego,jak i jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w przypadku kremacji ciała zmarłego.By pogrzebowi nadać bardziej podniosłą formę, dajemy Państwu możliwość zamówienia przez nas zakład orkiestry lub trębacza solowego. Może umożliwić kredyt kosztów pochówku w ramach zasiłku ZUS,KRUS,PZU.

W trosce o wysokistopieńserwis naszych klientów, zakład „Marcinkiewicz” jest w stanie zadbaćzarówno o sprawy powiązane z formą miejsca pochówku. W zależności od potrzeb i wymagań klienta,oferujemy bardzo szeroki wybór krzyży i obudów nagrobkowych. W razie potrzeby możemy wykonać także prace przy ekshumacji na obszarze całego Państwa. Przede wszystkich jednak usługi świadczymy na terenie takich miast, jak np.: Kęty, Porąbka, Bielsko-Biała, Stara Wieś, Wilamowice. Zakład pogrzebowy „Marcinkiewicz” to gwarancja pewności i spokoju.Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasza firma w w 100% potrafiła sprostać Państwu wymaganiom.

Dodaj komentarz