Rona kieliszki

Kieliszki Rona to idealne połączenie nowomodnego designu, imponującego wykonania oraz wysokiej jakości kryształowego szkła. Jeśli tak się zdarzy, że ktoś poszukuje zacnych kieliszków do domu to warto się zainteresować kieliszkami Rona.

Obfity wybór sprawi, że każdy odnajdzie coś dla siebie.

W naszej części świata są różni wytwórcy akcesoriów ze szkła kryształowego. Niektórzy mają lepszej jakości wyroby a inni gorszej jakości. Nie każdy wie, że jedną z bardziej znanych hut szkła jest Rona. Zlokalizowana jest w Słowacji blisko granicy z Czechami. W jakości szkła i zarysie kieliszków przebijają wyraźnie wzory z Bohemii oraz Bawarii. Fabryka Rona posiada w swojej ofercie nad wyraz szeroki zakres serii wyrobów ze szkła. Fundamentalnie jej linia wytwórcza wyroby dla domu oraz dla hoteli i restauracji. Niemało serii ma nowomodny i szykowny styl. Jedną z ciekawszych jest kolekcja Rona Celebration. Obejmuje znaczny zestaw kieliszków do wina, szampana i nalewek.Celebration cechuje raczej wzorcowy i symetryczny kształt. Kieliszki można użyć na imprezy domowe i imprezy rodzinne.

Dość interesująca kolekcja to Rona Prestige. W tej serii oprócz kieliszków da się znaleźć szklanki i karafkę. Inna kolekcja to Rona Charisma. Jak nazwa wskazuje kieliszki mają charyzmatyczny układ. Jest dzisiejszy i dość mocno sprecyzowany. Warto też wspomnieć kolekcja Aniver. Wygląd kieliszków jest modny, da się rzec, że dość swoisty. Kolekcja mieści kieliszki i szklanki.

Szkło kryształowe ma istotną bardzo ważną właściwość , otóż to jest do perfekcji przeźroczyste. Przez to kieliszki i inne naczynia szklane wyśmienicie podkreślają barwę wlanego do nich napoju. Kieliszki wykonane ze szkła kryształowego cieszą się dużą wziętością wśród amatorów wina.

Dodaj komentarz