Psychologia Par

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną o psychologii i terapii związków i małżeństw. Wraz ze zmnianami społecznymi i formułowaniem nowych struktur i form związków i małżeństw oraz przeformułowaniu modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej zainteresowania skierowane jest na mechanizmy, które wpływają na bliskie relacje. Blog PsychologiaPar.pl jest jedną z tych, które opisują – w takiej czy innej postaci – zagadnienia związane ze związkami. Odpowiada tym samym na rosnące zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich, szczególnie o tym najbliższym charakterze.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez psychoterapeutów i dotyczą wielu dziedzin, które są źródłem radości lub trudności życia w związku, takich jak komunikacja, czy kompetencje niezbędne do rozwiązywania nieporozumień i sporów – serwis został zauważony również dzięki swojej odważnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten artykuł. Strona używa nowoczesnych technologii HTML5, CSS oraz SVG do prezentacji wpisów w responsywnym układzie wizualnym. Dzięki typografii @font-face i wektorowym ilustracjom jest niezależna od wielkości ekranu użytkownika – od urządzeń mobilnych do ekranów hi-res.

Zobacz stronę

To dobry momemnt, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „kontakcie”, „samotności”, „różnicach płci”, i innych tematach widzianych z perspektywy psychologów i psychoterapeutów małżeńskich. Strona umożliwia udział w dyskusji, która odbywa się również na facebooku. Odwiedzający stronę w większości dzielą się swoimi uwagami za pomocą fanpejdża, ale coraz więcej osób komentuje również poszczególne wpisy na stronie.

Dodaj komentarz